АЕЦ Белене

Който обича да си чеше езика, да заповяда тука!

Re: АЕЦ Белене

от fbr1 » Вто Сеп 17, 2013 10:36 am

Да кажа ли пак приказката за лудия и зелника. Въобще това прехласване пред чуждите инвеститори е признак на голям наивитет. Една страна в която собствения И народ не инвестира, да чакаш отвън някой да я подкара към благоденствие, си е невменяемост отвсякъде.
Регистриран потребител

Re: АЕЦ Белене

от doctorZizi » Вто Сеп 17, 2013 11:39 am

Дениз, общо взето е отговорено от мое име- благодаря, НО...вятъра и слънцето са дар от Бога, но нашите управници трябва да забогатеят на гърба на Бога- Той си драска едни чертички в тефтера и един ден ще им потърси сметка за това. Понеже НЕГО го няма тук на земята и затова народа ще плати сметката. Как си обясняваш това, че всички стратегически области- енергетика, военна промишленост, тежка промишленост, че дори и леката, селското стопанство и какво ли още не бяха унищожени, разпродадени за жълти стотинки. Ти какво ще кажеш за напоителни системи? или аз за БГА Балкан? реве ми се с глас, но май вече е късно или поне за нас. Как ще живеят децата ни- не ми се мисли, а внуците...черни мисли, но ..гледайки какво се случва всеки ден в нашата правова държава, май е по- добре да и се дръпне шалтера.
Прави каквото трябва , да става каквото ще!!!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско.
Аватар
Техник
Техник

Предишна