Има ли футболни запалянковци тук ?

Който обича да си чеше езика, да заповяда тука!

Re: Има ли футболни запалянковци тук ?

от doctorZizi » Вто Мар 05, 2013 1:55 pm

megin12 написа:Бий чорбата по главата! Cheershappy

без " чорба" моля

Egoiz написа:
коцев написа:Аз също останах приятно изненадан от доброто отношение на един към друг в тоя форум. Почти всички теми прегледах и всичко си е най нормално. Дано и така продължи и за напред. Когато забележката е направена без грубо отношение към сбъркалия , то и съгрешилия съответно с мек тон би следвало да приеме мнението. cheers

В този форум всичко ще е така и за напред - спокойно.
Който има някакви други намерения - бързо бързо ще остане изненадан -на мен малко ми трябва cheers
Сега като се замислих за спорта - спорт май гледам само от тия "Най-яките мъже на света" и някой ралита
Футбола малко не го разбирам

то и тези дето ритат топката много много не го разбират футбола, но има кои да им плаща , те защо да не вземат едни добри пари.
Прави каквото трябва , да става каквото ще!!!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско.
Аватар
Техник
Техник

от doctorZizi » Вто Мар 05, 2013 3:08 pm

значи не си попаднал на правилното място в правилния час- сори. А бе я си гледай сандъците и ги зарежи да ги ритат.
Аватар
Техник
Техник

от Щирлиц » Вто Мар 05, 2013 5:18 pm

Сега пък почна друга далавера да става . От както казаха че като върнеш стария си телевизор ти намалят от цената до 80 от новия то към сервиза ми стана пътека от народ който търси какъвто и да е стар телевизор нищо че не работи за да го занесе в магазина . Да , ама не . Нито имам ,пък и трябва и колекцията да се попълва . (coco2)
Синджира си идва а козата я няма....

Изображение
Аватар
Регистриран потребител

от pamporov » Вто Мар 05, 2013 5:27 pm

Верен на себе си, не 80 а 60 за 20" и 40 за 14". Имам 3-4 за продан, искаш ли да ги изпратя?
Регистриран потребител

от Щирлиц » Вто Мар 05, 2013 5:32 pm

Ама те искат без пари да ги вземат бе мой човек. (coco12)

Изображение
Аватар
Регистриран потребител

от fbr1 » Вто Мар 05, 2013 5:36 pm

Аз съм напред с 4 Електрона по 5 лева.
Регистриран потребител

от Щирлиц » Вто Мар 05, 2013 5:40 pm

Ашколсун. cheers

Изображение
Аватар
Регистриран потребител

от doctorZizi » Сря Мар 06, 2013 12:32 am

ааа не плащат - дават едно листе с цифра- 40 или 60 лв и с това листе можеш да си купиш един нов ТV- не може два- три върнати и един купен. Срока за купуване е 30 май.
Аватар
Техник
Техник

от evgevg » Сря Мар 06, 2013 11:35 pm

И аз понеже не разбирам и не обичам футбол ще пиша по другия проблем:
-
коцев написа:От както казаха че като върнеш стария си телевизор ти намалят от цената до 80 от новия то към сервиза ми стана пътека от народ който търси какъвто и да е стар телевизор нищо че не работи за да го занесе в магазина .

Клиент дето се кани вече цяла година да ми донесе един телевизор за ремонт ми се обажда онзи ден , че щял да го дава в магазина за отстъпката и да вземел нов. :o И като почна един разпит.Кой да взема,кой е по-хубав,кой не се разваля...и т.н.Изображение
Изображение
Аватар
Регистриран потребител

от Yassen » Чет Мар 07, 2013 12:30 am

Това с тези ваучери 60 лв за няколко марки приемници е много хитро измислено. Примерно купуват телевизора с марка LG от турския завод за 100 $ тук го продават на 250 $, правят отстъпка от 40 $ и вземат телевизора на бедния човечец. Карат го в Надин и от там взимат едни 10 $ примерно. Какво излиза накрая? Вместо 150 $ от един брой продаден ТВ изкарват примерно 120 - 130 $, но за сметка на това са привлекли едни 80% от търсещите нова "плазма" и имат вкъщи старо тв. Дефакто обират купувачите и гонят голям оборот. В крайна сметка са на огромна печалба заради огромното количество продадени бройки. Добре познат бизнес модел. Забележете какво пише във ваучерите: "Важи за еди коя си марка" - не за всички! Просто важи за тези марки при които имат огромен марж на печалбата (примерно тези които купуват от Турция на килограм). Но как да го обясниш това на бедния човечец това, той мъкне стария Пирин и мисли че е спечелил джакпота. Но това е закона на Ома, умният винаги печели звездата... (coco67)

Коцев, лиричните отклонения изместиха праведния път на темата, молим ни извиниш cheers
Аватар
Регистриран потребител

ПредишнаСледваща