Христо Ботев

Re: Христо Ботев

от Кирил » Нед Юни 09, 2013 9:09 am

Добре, мерси! (coco2)
... Но от "0" знаний и упертости ты его ЛОМАЕШЬ 7 дней и не можешь понять элементарного, что электроника - наука о контактах ...
Аватар
Регистриран потребител

от dimi » Нед Юни 09, 2013 2:50 pm

Искам да помогна при реставрация на дървените кутии на радиоприемниците. В лабораторията имахме и дърводелец, който се грижеше за външния вид на изделията, които изработвахме. Лака се сваля само с цикла, която е добре заострена и вимателно. После се нанася лаковото покритие. С шкурка се замазват порите на дървесината. Пробвайте. Става като ново изделие. То и така се работеше в тези времена.
Успех.
Регистриран потребител

от deniz5612 » Нед Юни 09, 2013 3:04 pm

Кирил написа:Скоро ще пусна и една тема за Мелодията 2, която чака сглобяване. При нея мисля че се получи по-добре, не се наложи смяна на плата, понеже оригиналния е в добър вид. А така някакси ми харесва с белия плат го бях видял от един човек във VW форума. Мисля да си поръчам надпис Хр.Ботев от един човек занимаващ се с дърворезба, остава и да измисля нещо за лайсните на Ботевчето, мисля да пробвам с месингова тел.

Лайсните от рекордоман , къде месинг там и мед ! Опъваш , сваляш изолацията , полагаш по канала , завиваш отзад и става кукла Cheershappy
Хубаво би било чак тогава да положиш лака , така няма да се окисляват лайсните (coco64)
тел.0889224117
skipe - Deniz 5612
Аватар
Регистриран потребител

от Кирил » Нед Юни 09, 2013 3:17 pm

За напред ще имам на предвид вашите съвети, Ботевче-то може след време да го пипна пак с нов фурнир.. Само пари и време да има. cheers
... Но от "0" знаний и упертости ты его ЛОМАЕШЬ 7 дней и не можешь понять элементарного, что электроника - наука о контактах ...
Аватар
Регистриран потребител

от The King » Чет Юли 25, 2013 1:31 am

Какво стана колега свърши ли ти работа надписа
Аватар
Регистриран потребител

Предишна